Kızılcahamam harita ve uydu görüntüleri

Ankara iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.580 kilometrekare, nüfusu 47.393 dür. İlçede yer yer dağlık alanlar bulunmakla... daha fazla bilgi

Kızılcahamam harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Kızılcahamam haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kızılcahamam haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kızılcahamam haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4703, Boylam: 32.6502

Kızılcahamam ilçesi belde ve köyleri

Kızılcahamam uydu görüntüsü

Kızılcahamam ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kızılcahamam haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kızılcahamam uydudan görüntüsü

Kızılcahamam konumu

Kızılcahamam konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kızılcahamam) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

hacı ÜNAL : Soğuksu Milli Parkı,kaplıcaları, kekik kokulu eti,pirinci(şimdilerde yok artık),çiçek balı, bazlaması vs,vs güler yüzlü insanları ile meşhur olmuş ilçemiz Başkent ankara''nın hafta sonları mesire yeri olan yemyeşil ormanları temiz havası ile türkiyemizin cennet köşelerinden bir yerdir.Tarihi-kültürel gezilecek yerleri çok fazladır. Ali cin kanyonu ve manastırı, başköy yaylaları v.s. ( bu arada ilçemizin adı sitenizde kızılcıhamam olarak yazılmış,doğrusu KızılcAhamam olacak yani ortada ı değil A olacak düzeltirseniz sevinirim. - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.