Kızıltepe harita ve uydu görüntüleri

Mardin iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.407 kilometrekare, nüfusu 32.271 dir. Yüzeyi, tatlı meyilli... daha fazla bilgi

Kızıltepe harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Mardin » Kızıltepe haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kızıltepe haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kızıltepe haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.1939, Boylam: 40.5858

Kızıltepe ilçesi belde ve köyleri

Akalın , Akça , Akçapınar , Akdoğan , Akkoç , Aktepe , Aktulga , Akyazı , Akziyaret , Alakuş , Alemdar , Alipaşa , Altıntoprak , Araköy , Arapkapı , Arıklı , Arıtepe , Aslanlı , Aşağıazıklı , Ataköy , Atmaca , Ayaz , Bağrıbütün , Başak , Başdeğirmen , Bektaş , Belli , Beşevler , Bozhüyük , Büyükayrık , Büyükboğaziye , Büyükdere , Büyüktepe , Çağıl , Çakır , Çamlıca , Çamlıdere , Çanaklı , Çantaşı , Çatalca , Çetinler , Çınarcık , Çıplak , Çıtlıbağ , Damlalı , Demet , Demirci , Demirkapı , Demirler , Dikmen, Doğanlı , Doyuran , Dörtyol , Dura , Ekinlik , Elbeyli , Elmalı , Erdem , Erikli , Eroğlu , Esenli , Eskin , Eşme , Eymirli , Fesligen , Gökçe, Göllü , Gözlüce , Gümüşdere , Güneştepe , Güngören , Günlüce , Gürmeşe , Hacıhasan , Hacıyusuf , Hakverdi , Halkalı , Hanyeri , Harmandüzü , Haznedar , Hocaköy , Ilıcak , Işıkören , İkikuyu , İkizler , İnandı , Kalaycık , Karabent , Karakulak , Karakuyu , Karaman , Kaşıklı , Katarlı , Kayacık , Kaynarca , Kengerli , Kılduman , Kırkkuyu , Kilimli , Kocalar , Koçlu , Korsu , Köprübaşı , Küçükayrık , Küplüce , Odaköy , Otluk , Örencik , Salkım , Sancarlı , Sandıklı , Sarıca , Sevimli , Soğanlı , Sürekli , Şenyurt, Tanrıverdi , Taşlıca , Tatlıca , Timurçiftliği , Tosunlu , Tuzlaköy , Tuzluca , Uçevler , Ulaşlı , Uluköy , Uzunkaya , Ülkerköy , Yalınkılıç , Yamaç , Yaşarköy , Yayıklı , Yaylım , Yedikardeş , Yeşilköy , Yolaldı , Yoldere , Yolüstü , Yoncalı , Yukarıazıklı , Yumrucuk , Yurderi , Yurtözü , Yüceli, Yüksektepe , Ziyaret

Kızıltepe uydu görüntüsü

Kızıltepe ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kızıltepe haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kızıltepe uydudan görüntüsü

Kızıltepe konumu

Kızıltepe konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kızıltepe) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: artık her şey değişti insnlar neyin ne olduğunu iyi biliyor kızıltepe değişiyor kendilerini tanımaya başladıktan sonra herşey kendiliğinden dönüşüme oğrayacaktır kendine sahip olmayı bilmek zorunda - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
muratgündüz47: kızıltepe. batı da bulunan sözde birçok metropollerden bile imrenilecek verimli topraklara ve ekonomik kalkınma yönünden çok stratejik bir konumda yalnız bunu oranın halkı tam olarak belki kavrayamamış olabilir.bir çok batılı şehir imrenerek bakıyor.Her yönden kıymetinin bilinmesi ve kalkınmaya açık beyinlerin yetişmesi lazım - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
brindar: belideye baskanlar midyata gidinde örnek aln kendinize koltuk davası değil bu milletin davası millet perin sizi alıp getiriyorsa oturtutyorsa koltuga sahip deniliyorsa size sizde bakın caresine hakkını verin - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
burak ka: cıhan sıncarı ve ekıbını yargılamak lazım cıhane zamanında yapılan usulsuzlukler tc tarıhınde yok nıye kımse bunlara bırsey deıyor kızıltepe sehır degıl buyumus bır koy sadece yol yok elektırık yok yazın tozdan kısın camurdan buna sehır demek bın sahıt ıster - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
ROHAT: YA BU GÖRÜNTÜLER SNE KAÇTA ÇEKİLMİŞ YENİ HARİTASI YOKMU YAW:? - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
neo: k.tepe derik arası kaç km dir - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
rajcan: ben çok seviyorum turistik gezilecek yer ama işte yol gb bi çok sorun var belediye biraz el atsın bu işe - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
rajcan : ben bir urfalı kadar kızıltepeyi hiç görmemiştim misafir olarak oraya gittim ve her taraf toprak ve inan micaksınız köğler bilee elektirik sorunu yokken benim çok sevdiyim insanlar orda yaşıyolar elektirik sorunlarını bi an önce belediye el atsın bu işe gerçekten gelmek istiyorum o yol toprak sokaklar çamur diye gelemiyorum lütfen bunlara bi çare bulun teşekkürler - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
kosarlı: kızıltepe çok güzel bir kent idi ama onuda bozdular - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
aziz yalçin: kızltepe çok güzeldir kıziltepe diyar bakıra benzer - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
misafir: gezilecek bir yer çünkü belediye yeteri kadar bakım yapmıyor bahçelievler mahhalesinde yollar bozuk kanalizasyon yok . - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.