Kaş harita ve uydu görüntüleri

Antalya iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.874 kilometrekare, nüfusu 30. 851 dir. İlçenin yüzeyi çoklukla dağlıktır. Yalnız, Akdeniz kıyısı olan bölümlerinde kıyı ovaları yer alır. Orman ürünleri... daha fazla bilgi

Kaş harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Antalya » Kaş haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kaş haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kaş haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.1998, Boylam: 29.6397

Kaş ilçesi belde ve köyleri

Ağıllı , Ahatlı , Aklar , Akoru , Bayındır , Beldibi , Belenli , Belkonak , Bezirgan , Boğazcık , Çamlıköy , Çamlıova , Çataloluk , Çavdır , Çayköy , Çerler , Çeşmeköy , Çukurbağ , Dereköy , Dirgenler , Doğantaş , Gedikbaşı , Gelemiş , Gökçeören , Gökçeyazı , Gömbe, Hacıoğlan , İkizce , İslamlar , Kalkan, Karadağ , Kasaba , Kemerköy , Kılıçlı , Kılıçlıyayla , Kınık, Kızılağaç , Ortabağ , Ova, Palamutköy , Pınarbaşı , Sarıbelen , Sarılar , Sinneli , Sütleğen , Uğrar , Üzümlü , Yaylapalamut , Yeniköy , Yeşilbarak , Yeşilköy, Yuvacık

Kaş uydu görüntüsü

Kaş ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kaş haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kaş uydudan görüntüsü

Kaş konumu

Kaş konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kaş) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: kaş tek kelimeyle doğa harikası herkesin ömründe 1 demiyorum defalarcagezip göreceği bir turzim bölgesidir çünki kalkanıyla patarasıyla kekovsı ile gerçekten tam bir tatil bölgesi - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.