Kalkan (Kaş) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kalkan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kalkan, Türkiye topraklarında Antalya ilinin Kaş ilçesine bağlı bir beldedir. Kalkan yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Kalkan hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Antalya » Kaş » Kalkan beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kalkan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kalkan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.2641, Boylam: 29.4154

Kaş ilçesi belde ve köyleri

Ağıllı , Ahatlı , Aklar , Akoru , Bayındır , Beldibi , Belenli , Belkonak , Bezirgan , Boğazcık , Çamlıköy , Çamlıova , Çataloluk , Çavdır , Çayköy , Çerler , Çeşmeköy , Çukurbağ , Dereköy , Dirgenler , Doğantaş , Gedikbaşı , Gelemiş , Gökçeören , Gökçeyazı , Gömbe, Hacıoğlan , İkizce , İslamlar , Kalkan, Karadağ , Kasaba , Kemerköy , Kılıçlı , Kılıçlıyayla , Kınık, Kızılağaç , Ortabağ , Ova, Palamutköy , Pınarbaşı , Sarıbelen , Sarılar , Sinneli , Sütleğen , Uğrar , Üzümlü , Yaylapalamut , Yeniköy , Yeşilbarak , Yeşilköy, Yuvacık

Kalkan uydu görüntüsü

Kalkan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kalkan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kalkan uydudan görüntüsü

Kalkan konumu

Kalkan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kalkan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.