Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: GÜLENSU MAH. ÜMİT KAFTANCIOĞLU CAD.NO/15 MALTEPE/İST Telefon: 2164274406 Faks: 2164274888) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Maltepe » Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu konumu

Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

MELİKE 1034: Ben o okulda okuyorum ögretmenlerimi çoooook seviyorum.Ayrıca sınıf arkadaşlarımıda çok seviyorum - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.