Aşağıbozkuyu (Kadirli) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Aşağıbozkuyu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Aşağıbozkuyu, Türkiye topraklarında Osmaniye ilinin Kadirli ilçesine bağlı bir köydür. Aşağıbozkuyu yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Osmaniye » Kadirli » Aşağıbozkuyu köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Aşağıbozkuyu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Aşağıbozkuyu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.2607, Boylam: 36.1155

Kadirli ilçesi belde ve köyleri

Akköprü , Akova , Anberinparkı , Aşağıbozkuyu , Aşağıçiyanlı , Aydınlar , Azaplı , Bahadırlı , Bekerekci , Cığcık , Coşkunlar , Çaygeçit , Çiğdemli , Çukurköprü , Değirmendere , Durmuşsofular , Erdoğdu , Göztaşı , Hacıhaliloğlu , Halitağalar , Hardallık , Harkaçtığı , Ilbistanlı , Karabacak , Karakütük , Karatepe , Kayasuyu , Kerimli , Kesikkeli , Kesim , Kızyusuflu , Kiremitli , Koçlu , Kösepınarı , Kümbet , Mecidiye , Mehedinli , Mezretli , Narlıkışla , Oruçbey , Öksüzlü , Sarıtanışmanlı , Sofular , Sofular , Söğütlüdere , Söğütlüdere , Şabablı , Tahta , Tatarlı , Tekeli , Topraktepe , Tozlu , Tozlu , Vayvaylı , Yalnızdut , Yenigün , Yeniköy , Yoğunoluk , Yukarıbozkuyu , Yukarıçiyanlı , Yusufizzettin

Aşağıbozkuyu uydu görüntüsü

Aşağıbozkuyu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Aşağıbozkuyu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Aşağıbozkuyu uydudan görüntüsü

Aşağıbozkuyu konumu

Aşağıbozkuyu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Aşağıbozkuyu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

TOLUNAY: ali eroğlu eliferoğlu - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ahmet: neden yukarıbozkuyu varda asagı bozkuyu yok harıtada koyun nufusu 677 kısıdır dıyerkoyden buyuk oldu halde harıtada yerıyok bence her koyon yerı olması gerek bu hatanın buyuklerımızden duzeltılmesını rıca ederım - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
AHMET.: Aşağı bozkuyu köyü karatepeye sadeçe 15 km uzaklıkta olup karatepe yolu miskokulu çam ağaçlarının içinden geçerek karatepeye kadar böyle surer gider köy yeşillik olarak güzel bir kök olup İnsanları oldukça çana yakındırlar ellerinden geldikçe insanlara yardımçı olurlar ama tek sorunu var yollunun tamir edilmesi gerekiyor nerde oy istemeye gelenler birde av yonunden elverişli olduduğundan çevre illerden ,ılce ve koylerden çok avçı geldiğinden turu az olan turaç neslinin kayıb olduğunu bizzat ben gözlemledim onlardan tek riçam avyaparken asırıya gıtmesinler turu azalan hayvanları vurmayalım - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.