Menzil (Kahta) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Menzil harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Menzil, Türkiye topraklarında Adıyaman ilinin Kahta ilçesine bağlı bir köydür. Menzil yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Adıyaman » Kahta » Menzil köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Menzil haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Menzil haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.7739, Boylam: 38.7767

Kahta ilçesi belde ve köyleri

Adalı , Akalın , Akdoğan , Akıncılar, Akkavak , Akpınar , Aktaş , Alıdamı , Arılı , Aydınpınar , Bağbaşı , Ballı , Belenli , Belören , Beşikli , Boğazkaya , Bostanlı , Bozpınar , Boztarla , Bölükyayla, Burmapınar , Büyükbağ , Büyükbey , Çakırçeşme , Çaltılı , Çardak , Çataltepe , Çaybaşı , Çıralık , Çukurtaş , Damlacık , Dardağan , Doluca , Dumlu , Dutköy , Eceler , Ekinci , Erikdere , Erikli , Eskitaş , Fındıklıçalı , Fıstıklı , Geldibuldu , Göçeri , Gökçe , Gölgeli , Güdülge , Güzelçay , Habipler , Hacıyusuf , Hasandıgın , Hasköy , İkizce , İslamköy , Karacaören , Karadut , Kavaklı , Kayadibi , Kocahisar , Koçtepe , Kozağaç , Köseler , Menzil , Mulkkoy , Narince , Narsırtı , Oluklu , Ortanca , Ovacık , Salkımbağı , Sarısu , Sıraca , Sırakaya , Susuz , Şahintepe , Taşlıca , Teğmenli , Tuglu , Tutenocak , Ulupınar , Yapraklı , Yelkovan , Yenikuşak , Yolaltı , Zeytinköy , Ziyaret

Menzil uydu görüntüsü

Menzil ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Menzil haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Menzil uydudan görüntüsü

Menzil konumu

Menzil konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Menzil) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.