Kalaba Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kalaba Lisesi (Adres: FATİH CAD.NO:24 KEÇİÖRENANKARA Telefon: 3123147047 Keçiören ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Keçiören » Kalaba Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kalaba Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kalaba Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9743, Boylam: 32.8665

Kalaba Lisesi uydu görüntüsü

Kalaba Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kalaba Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kalaba Lisesi  uydudan görüntüsü

Kalaba Lisesi konumu

Kalaba Lisesi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kalaba Lisesi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

zkzkzkzkz: çok gsl bi lise..öğretmenleri çok kaliteli.. yani geneli=) - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
murat: k.örenin bnm gözümde en güzel kızı cansu ünlütürk bn sincanlı birisiyim - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
hilary: kalaba lisesinde okuyorum şimdilik memnunum tek şikayetim cografya öğretmenimizin dersi kötü anlatması daha doğrusu hiç anlatmaması onun dışında bir problem yok - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
sincanlı muroo: kalaba lisesinin en güzel kızı cansu ünlütürk bakanın... yaparım valla - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.