Kandıra harita ve uydu görüntüleri

Izmit Körfezi’nin kuzeyinde Karadeniz sahilindedir. Ilçe, kuzeyde Karadeniz’in engin sularına yaslanırken, doğuda da Sakarya iline bağlı Kaynarca ilçesi ile sınırlıdır. Batı sınırında Istanbul’un Şile ilçesinin, Ağva kasabası ile komşu olan Kandıra’nın güney sınırını il merkezine bağlı olan köyler oluşturur. daha fazla bilgi

Kandıra harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kocaeli » Kandıra haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kandıra haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kandıra haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0454, Boylam: 30.1025

Kandıra ilçesi belde ve köyleri

Ahmethacılar , Akçabeyli , Akçağıl , Akçakese , Akçaova , Akıncı , Alefli , Antaplı , Avdan , Babaköy , Bağırganlı , Balaban , Balcı , Ballar , Beyce , Beylerbeyi , Bollu , Bozburun , Cebeci , Çakırcaali , Çakmaklar , Çalca , Çalköy , Çalyer , Çamkonak , Çerçili , Dalca , Deliveli , Doğancılı , Döngelli , Duraçalı , Duraklı , Eğercili , Elmacık , Esentepe , Ferizli , Gebeşler , Goncaaydın , Hacılar , Hacımazlı , Hacışeyh , Hediyeli , Hıdırlar , Hüdaverdiler , İncecik , Kabaağaç , Kanatlar , Karaağaç , Karadivan , Karlı , Kaymaz Araman , Kaymaz Erikli , Kefken , Kıncılı , Kırkarmut , Kızılcapınar , Kocakaymaz , Kubuzcu , Kurtyeri , Lokmanlı , Mancarlar , Merkez Erikli , Mülkişeyhsuvar , Nasuhlar , Ömerli , Özbey , Pelitpınarı , Pınardüzü , Pınarlı , Pirceler , Safalı , Sarıahmetler , Sarıcaali , Sarıgazi , Sarnıçlar , Selametli , Selimköy , Sepetçi , Seyitaliler , Sinanlıbilallı , Sucuali , Sullu , Sullu , Şerefsungur , Tatarahmet , Teksen , Terziler , Topluca , Üğümce , Yağcılar , Yusufça

Kandıra uydu görüntüsü

Kandıra ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kandıra haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kandıra uydudan görüntüsü

Kandıra konumu

Kandıra konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kandıra) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Güvercin: Mancarlı pidesi,yoğurdu,dartısı,hindisi meşhurdur.Manav denilen yerleşik türkmenler yaşarburada. Ünlü klarnetçi Mustafa Kandıralı buralıdır. - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
orçun: kandıra nın manda yoğurdu ve hindisi meşhurdur.. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
hilmi.hdukkel: kandıra uydu görüntüleri çok eski. otogarın yerinde boş alan ve birkaç araç var otogar kaç yıllık - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.