Bağırganlı (Kandıra) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Bağırganlı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bağırganlı, Türkiye topraklarında Kocaeli ilinin Kandıra ilçesine bağlı bir köydür. Bağırganlı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kocaeli » Kandıra » Bağırganlı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bağırganlı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bağırganlı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1284, Boylam: 30.0077

Kandıra ilçesi belde ve köyleri

Ahmethacılar , Akçabeyli , Akçağıl , Akçakese , Akçaova , Akıncı , Alefli , Antaplı , Avdan , Babaköy , Bağırganlı , Balaban , Balcı , Ballar , Beyce , Beylerbeyi , Bollu , Bozburun , Cebeci , Çakırcaali , Çakmaklar , Çalca , Çalköy , Çalyer , Çamkonak , Çerçili , Dalca , Deliveli , Doğancılı , Döngelli , Duraçalı , Duraklı , Eğercili , Elmacık , Esentepe , Ferizli , Gebeşler , Goncaaydın , Hacılar , Hacımazlı , Hacışeyh , Hediyeli , Hıdırlar , Hüdaverdiler , İncecik , Kabaağaç , Kanatlar , Karaağaç , Karadivan , Karlı , Kaymaz Araman , Kaymaz Erikli , Kefken , Kıncılı , Kırkarmut , Kızılcapınar , Kocakaymaz , Kubuzcu , Kurtyeri , Lokmanlı , Mancarlar , Merkez Erikli , Mülkişeyhsuvar , Nasuhlar , Ömerli , Özbey , Pelitpınarı , Pınardüzü , Pınarlı , Pirceler , Safalı , Sarıahmetler , Sarıcaali , Sarıgazi , Sarnıçlar , Selametli , Selimköy , Sepetçi , Seyitaliler , Sinanlıbilallı , Sucuali , Sullu , Sullu , Şerefsungur , Tatarahmet , Teksen , Terziler , Topluca , Üğümce , Yağcılar , Yusufça

Bağırganlı uydu görüntüsü

Bağırganlı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bağırganlı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bağırganlı uydudan görüntüsü

Bağırganlı konumu

Bağırganlı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bağırganlı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.