Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi (Anadolu Lisesi
Adres: 6323 SOK.NO:34- BOSTANLI YALI MAH. Telefon: 2323373738 Faks: 2323373787 email: cihatkoraandlis@hotmail.com) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Karşıyaka » Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.4186, Boylam: 27.1296

Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi uydu görüntüsü

Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi uydudan görüntüsü

Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi konumu

Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.