Karacabey harita ve uydu görüntüleri

Karacabey, Bandırma'nın 40 km doğusunda, Bursa'nın 65 km batısında yer alan Bursa'ya bağlı bir ilçedir. daha fazla bilgi

Karacabey harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bursa » Karacabey haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karacabey haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karacabey haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.2166, Boylam: 28.3600

Karacabey ilçesi belde ve köyleri

Akçakoyun , Akçakoyun , Akhisar , Akhisar , Aksusurluk , Aksusurluk , Arız , Arız , Bakırköy , Bakırköy , Ballıkaya , Ballıkaya , Bayramdere , Bayramdere , Beylik , Beylik , Boğazköy , Boğazköy , Cambaz , Cambaz , Çamlıca , Çamlıca , Çarık , Çarık , Çavuşköy , Çavuşköy , Çeşnigir , Çeşnigir , Dağesemen , Dağesemen , Dağkadı , Dağkadı , Danışment , Danışment , Doğla , Doğla , Ekinli , Ekinli , Ekmekçi , Ekmekçi , Eskikaraağaç , Eskikaraağaç , Eskisarıbey , Eskisarıbey , Fevzipaşa , Fevzipaşa , Gölecik , Gölecik , Gölkıyı , Gölkıyı , Gönü , Gönü , Güngörmez , Güngörmez , Hamidiye , Hamidiye , Harmanlı , Harmanlı , Hayırlar , Hayırlar , Hotanlı , Hotanlı , Hürriyet , Hürriyet , İkizce , İkizce , İnkaya , İnkaya , İsmetpaşa , İsmetpaşa , Karakoca , Karakoca , Karasu , Karasu , Kedikaya , Kedikaya , Keşlik , Keşlik , Kıranlar , Kıranlar , Kulakpınar , Kulakpınar , Kurşunlu , Kurşunlu , Küçükkaraağaç , Küçükkaraağaç , Muratlı , Muratlı , Okçular , Okçular , Orhaniye , Orhaniye , Ortasarıbey , Ortasarıbey , Ovaesemen , Ovaesemen , Örencik , Örencik , Sazlıca , Sazlıca , Seyran , Seyran , Subaşı , Subaşı , Sultaniye , Sultaniye , Şahinköy , Şahinköy , Şahmelek , Şahmelek , Taşlık , Taşlık , Taşpınar , Taşpınar , Tophisar , Tophisar , Uluabat , Uluabat , Yarış , Yarış , Yenikaraağaç , Yenikaraağaç , Yenisarıbey , Yenisarıbey , Yeşildere , Yeşildere , Yolağzı , Yolağzı

Karacabey uydu görüntüsü

Karacabey ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karacabey haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karacabey uydudan görüntüsü

Karacabey konumu

Karacabey konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karacabey) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

grkn dmr: karacebeyde türkiyenin en büyük harası vardır.(tjk-tigem)ve avrupa birliği destekli ayı barınağı vardır. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
mustafa artun: Fatih Sultan Mehmet Hanın komutanlarından olan ve Sevgili Peygamber Efendimizin hadisi şerifi olan Kostantin elbet feth olunacaktır,onu fetheden komutan ne güzel komutan,askeride ne güzel asker diye müjdelediği Dayı Karacabeyinkendisinin,hanımının ve kayınbiraderinin türbeleri adına yapılan caminin bahçesinde medfundur. - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.
mustafa artun : Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışında duayı yapan Mustafa Fehmi Gerçeker Karacabey''in yetiştirdiği değerli şahsiyetlerden biridir. - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.
celalplk: karacabey soğanı ile ünlü olmak ile birlikte, turunçgiller haricinde her türlü meyve ve sebze yetişmektdir. Otuz km kuzeyde marmarmara denizine kıyısı olan karacabey, dünyanın en büyük ıhlamur ormanlarını bu bölgede barındırır, aynı zamanda deniz ve ormanın içiçe olduğu görülmesi gereken sayılı yerden birisidir. - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.