Karadeniz Bölgesi harita ve uydu görüntüleri

İsmini Karadeniz'den alan bölge, Sakarya Ovası'nın doğusundan Gürcistan sınırına kadar uzanır. Büyüklük bakımından bölgelerimiz arasında 3. sırada yer alır. Doğu-batı genişliği en fazla olan bölgemizdir. Bu sebeple doğusu ile batısı arasında yerel saat farkı en fazla olan bölgemizdir. daha fazla bilgi

Karadeniz Bölgesi harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Karadeniz Bölgesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karadeniz Bölgesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karadeniz Bölgesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1538, Boylam: 33.9532

Karadeniz Bölgesi uydu görüntüsü

Karadeniz Bölgesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karadeniz Bölgesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karadeniz Bölgesi uydudan görüntüsü

Karadeniz Bölgesi konumu

Karadeniz Bölgesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karadeniz Bölgesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

BURAK: EVLER AHŞAPTIR ÇÜNKÜ EN UYGUN MALZEME ODUR BU BÖLGE DİĞER BÖLGELER KADAR TURİST ÇEKER YER ŞEKİLLERİ DOĞU VE BATI KARADENİZE ORANLA DAHA SADEDİR BURADA FINDIK ÇAY EN ÇOK YETİÇTİRİLEN ÜRÜNDÜR İNSANLAR LAZCA KONUŞUR SÜMELA MANASTRI ÇOK FAZLA TURİST ÇEKER BUDA ÜLKENİN EKONOMİ AÇISINDAN GELİŞMESİNİ SAĞLAR DOĞU KARADENİZ BÖLÜMÜ GÜRCİSTAN SINIRINDAN BAŞLAYARAK ORDUNUN DOĞUSUNDAKİ TAM OLARAK HATIRLAMIYORUM GALİBA MELEK ÇAYINA KADAR UZANIR EREĞLİ KARABÜK ÇEVRESİ MADEN İŞLETMELERİ İLE EKONOMİYE KATKIDA BULUNUR KARADENİZ TURİZMİNİN BAŞINDA ESERLER YER ALIR BÖLGE TARIM YANİ ÇAY FINDIK GİBİ ÜRÜNLER SATARAK GELİR ELDE EDER KARADENİZ BÖLGESİ YEDİ COĞRAFİ BÖLGEMİZDEN BİRİDİR DOĞAL KOŞULLAR NEDENİYLE NÜFUSUN TAMAMI KIYIDA YOPLANMIŞTIR HEYELAN OLAYININ EN FAZLA VE YOĞUN OLDUĞU BÖLGEDİR GELİŞMİŞ ŞEHİRLERİN DEN BİRKAÇI GİRESUN VE TRABZONDUR NÜFUS YOĞUNLUĞU TÜRKİYE ORTALAMASIDIR BANA KALIRSA GÜZEL BİR BÖLEGE GİTMENİZ GEREKİYOR BOŞ VER DEMEYİN SAKIN - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.