Yalakdere (Karamürsel) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yalakdere harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yalakdere, Türkiye topraklarında Kocaeli ilinin Karamürsel ilçesine bağlı bir köydür. Yalakdere yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kocaeli » Karamürsel » Yalakdere köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yalakdere haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yalakdere haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.6076, Boylam: 29.5591

Karamürsel ilçesi belde ve köyleri

Akçat , Avcıköy , Çamçukur , Çamdibi , Dereköy , Ereğli , Fulacık , Hayriye , İhsaniye , İnebeyli , Kadriye , Karaahmetli , Karapınar , Kızderbent , Nusretiye , Oluklu , Osmaniye , Pazarköy , Safiye , Semetler , Senaiye , Suludere , Tahtalı , Tepeköy , Yalakdere

Yalakdere uydu görüntüsü

Yalakdere ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yalakdere haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yalakdere uydudan görüntüsü

Yalakdere konumu

Yalakdere konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yalakdere) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

aynen öyle: yalakdere ismini nereden almaktadır?neden yalakdere denmektedir?cok arastırdım ama bu sorunun cevabını bulamadım.Bilen varsa lütfen paylassın - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
yalakderenin solmaya: Ben yalakderede doğdum ve yalakderede büyüdüm şimdi on yılık evliyim ve karamürselde oturuyorum köyümü çok seviyorum internete görünce çok mutlu oldum alişede teşekkür ederim her özlediğimde köyümü görebiliyorum ölmüş yakınlarımı bile ah keşke babamıda görebimseydim başka 80livideolar olan varsa lütven yayınlasın belki babamı da görürüm yalakderenin neyi meşur deyilki suyu deresi çınar çeşmesi uhtasan bılagusu kurufasulyesi böreyi ama engüzelini annem yapar jurunlik tikuş uriz utipsita kızları engüzelleri bizim köyde bizim zamanımızda engüzelleri bizdik yeşiliği havası suyu herşeyi nereleri gezilmezki heryerin ayrı birgüzelliyi var herkesin yalakdereyi görmesini tavsiye ederim - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.