Karasu harita ve uydu görüntüleri

Karasu Sakarya iline bağlı bir ilçe. Merkez bucağına bağlı 29, Ortaköy bucağına bağlı 9 köyü vardır. İlçe toprakları dalgalı düzlüklerden meydana gelir. Başlıca akarsuyu Sakarya Irmağıdır. daha fazla bilgi

Karasu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sakarya » Karasu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karasu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karasu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1002, Boylam: 30.6918

Karasu ilçesi belde ve köyleri

Adatepe , Akkum , Ardıçbeli , Camitepe , Çataluvez , Darıçayırı , Denizköy , Gölköprü , Hürriyet , İhsaniye , Kancalar , Karamüezzinler , Karanlıkdere , Karapınar , Karasu , Kızılcık , Konacık , Kurudere , Kurumeşe , Kuyumculu , Limandere , Manavpınarı , Ortaköy , Paralı , Resuller , Subatağı , Taşlıgeçit , Tepetarla , Tuzla , Üçoluk , Yassıgeçit , Yenidoğan , Yeşilköy , Yuvalıdere

Karasu uydu görüntüsü

Karasu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karasu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karasu uydudan görüntüsü

Karasu konumu

Karasu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karasu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

emir_005: karasu karadenizin incisi,yatırımcıların göz bebeği harika kumsalı ile yazın yerli ve yabancı türistlerle sahilleri dolup taşıyor.görmeye değer o kadar güzel yerleri varki hangisini anlatayım,acarlar longosu,maden deresi,kızılcık mesire yeri aklıma ilk gelenler daha çok görülecek yerler mevcut,yeşilin her tonunu bulmak mümkün yapılacak olan projeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.hangi yere gitseniz hangi köyü gezseniz muhteşem misafir perver insanları ile dolu. ( rumuz .emir_005 ) emrullah DEMİR. - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
aziziye gençlik: karasu gelişmekte olan bi yer ve hızla gelişiyorr mahmut hanefi - bületn uygun - recep çetin vb burda doğmuştur denize sıfır görünümüyle yazın tatilcilerin akın ettiği ilçemizi görmenizi tavsiye ederim fındığı meşhurdur dünyada 3 taneden biri olan acarlar longosono görmenizi isterim teşekkür ederim - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.