Ardıçbeli (Karasu) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ardıçbeli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Ardıçbeli, Türkiye topraklarında Sakarya ilinin Karasu ilçesine bağlı bir köydür. Ardıçbeli yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Sakarya » Karasu » Ardıçbeli köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ardıçbeli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ardıçbeli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9662, Boylam: 30.6506

Karasu ilçesi belde ve köyleri

Adatepe , Akkum , Ardıçbeli , Camitepe , Çataluvez , Darıçayırı , Denizköy , Gölköprü , Hürriyet , İhsaniye , Kancalar , Karamüezzinler , Karanlıkdere , Karapınar , Karasu , Kızılcık , Konacık , Kurudere , Kurumeşe , Kuyumculu , Limandere , Manavpınarı , Ortaköy , Paralı , Resuller , Subatağı , Taşlıgeçit , Tepetarla , Tuzla , Üçoluk , Yassıgeçit , Yenidoğan , Yeşilköy , Yuvalıdere

Ardıçbeli uydu görüntüsü

Ardıçbeli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ardıçbeli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ardıçbeli uydudan görüntüsü

Ardıçbeli konumu

Ardıçbeli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ardıçbeli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yasin imamoglu: Ardıçbeli Köyümüzün geçim kaynağı ana olarak Fındık ve diğer toprak mahsulleridir.Köyümüzün yolları asfaltdır.Köyümüzün içme suyu hattı vardır.Mesela ben burada doğdum.Millet vekili Eyüp Ayar burada doğdu - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
yasin054: iyi güzelde nerde ARDIÇBELİ KÖYÜ NÜN işareti - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
yasin054: YASİN İMAMOĞLU burda doğdu.EYÜP AYAR burda doğdu - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.