Yenidoğan (Karasu) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yenidoğan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yenidoğan, Türkiye topraklarında Sakarya ilinin Karasu ilçesine bağlı bir köydür. Yenidoğan yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Sakarya » Karasu » Yenidoğan köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yenidoğan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yenidoğan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7707, Boylam: 30.3944

Karasu ilçesi belde ve köyleri

Adatepe , Akkum , Ardıçbeli , Camitepe , Çataluvez , Darıçayırı , Denizköy , Gölköprü , Hürriyet , İhsaniye , Kancalar , Karamüezzinler , Karanlıkdere , Karapınar , Karasu , Kızılcık , Konacık , Kurudere , Kurumeşe , Kuyumculu , Limandere , Manavpınarı , Ortaköy , Paralı , Resuller , Subatağı , Taşlıgeçit , Tepetarla , Tuzla , Üçoluk , Yassıgeçit , Yenidoğan , Yeşilköy , Yuvalıdere

Yenidoğan uydu görüntüsü

Yenidoğan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yenidoğan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yenidoğan uydudan görüntüsü

Yenidoğan konumu

Yenidoğan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yenidoğan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.