Karatay harita ve uydu görüntüleri

* Karatay, Konya daha fazla bilgi

Karatay harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Konya » Karatay haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karatay haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karatay haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.8680, Boylam: 32.5291

Karatay ilçesi belde ve köyleri

Acıdört , Akbaş , Akörenkışla , Aksaklı , Bakırtolu , Başağıl , Başgötüren , Büyükburnak , Çengelti , Divanlar , Erler , Esentepe , Goçu , Hayıroğlu, İpekler , İsmil, Karadona , Karakaya , Katrancı , Kızören , Köseali , Obruk , Ortakonak , Ovakovağı, Sakyatan , Suruç , Şatır , Yağlıbayat , Yarma, Yavşankuyu , Yenice , Yenikent , Zincirli

Karatay uydu görüntüsü

Karatay ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karatay haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karatay uydudan görüntüsü

Karatay konumu

Karatay konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karatay) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.