Hayıroğlu (Karatay) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Hayıroğlu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Hayıroğlu, Türkiye topraklarında Konya ilinin Karatay ilçesine bağlı bir beldedir. Hayıroğlu yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Hayıroğlu hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Konya » Karatay » Hayıroğlu beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Hayıroğlu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Hayıroğlu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.7561, Boylam: 32.8589

Karatay ilçesi belde ve köyleri

Acıdört , Akbaş , Akörenkışla , Aksaklı , Bakırtolu , Başağıl , Başgötüren , Büyükburnak , Çengelti , Divanlar , Erler , Esentepe , Goçu , Hayıroğlu, İpekler , İsmil, Karadona , Karakaya , Katrancı , Kızören , Köseali , Obruk , Ortakonak , Ovakovağı, Sakyatan , Suruç , Şatır , Yağlıbayat , Yarma, Yavşankuyu , Yenice , Yenikent , Zincirli

Hayıroğlu uydu görüntüsü

Hayıroğlu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Hayıroğlu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Hayıroğlu uydudan görüntüsü

Hayıroğlu konumu

Hayıroğlu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Hayıroğlu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.