Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi harita ve uydu görüntüleri

Lise künyesi daha fazla bilgi

Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi (Anadolu İmam Hatip Lisesi
Adres: ESENTEPE MAH. ATALAR CAD. PAMUK SOK. NO:3 PK:34870 Telefon: 2163871544 Faks: 2163871310) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Kartal » Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi uydu görüntüsü

Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi uydudan görüntüsü

Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi konumu

Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

hardal: yawww kartal anadolu imam hatip istanbul kartaldaa bu nasssııı haritaa böylee - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
islam: ya bu okula gitmeyi düşünüyorum ama okula puanım yetermi bilmiyorum puan hakkında bilgisi olan lütfen yazsın - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
fb: çooooooooooooook güzek okul - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.