Kartal Anadolu Lisesi harita ve uydu görüntüleri

Kartal Anadolu Lisesi 9 Ekim 1985 yılında eğitim ve öğretime açıldı. 1989 yılına kadar merkezi sistem sınavıyla öğrenci almadı çünkü okulun açılış amacı yurt dışında çalışan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, orada okuyan çocuklarının yurda dönüşlerinde uyum sorunu çekmemeleri içindi. Daha sonra 1989 yılından itibaren merkezi sistemle yapılan sınav sonucu öğrenci alınmaya başlanmıştır. daha fazla bilgi

Kartal Anadolu Lisesi (Anadolu Lisesi
Adres: DENİZER CD.KARABÜK SK.NO:73 CEVİZLİ Telefon: 2163521105 Faks: 2163056436) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Kartal » Kartal Anadolu Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kartal Anadolu Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kartal Anadolu Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9144, Boylam: 29.1689

Kartal Anadolu Lisesi uydu görüntüsü

Kartal Anadolu Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kartal Anadolu Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kartal Anadolu Lisesi uydudan görüntüsü

Kartal Anadolu Lisesi konumu

Kartal Anadolu Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kartal Anadolu Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Sanane Benim Seviyem: Hey bu sene bende bu okuldayım - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.