Kastamonu harita ve uydu görüntüleri

Kastamonu Karadeniz Bölgesi]']inde yer alan il. Batı Karadeniz bölümünde Karadeniz, Sinop, Çorum, Çankırı ve Zonguldak illeri ile çevrilidir. 35°45’ ve 42°00’ kuzey enlemleri ile 32°43’ ve 34°37’ doğu boylamları arasında yer alır. Trafik numarası 37’dir. Kastamonu akarsu, dağ, orman ve deniz ilidir. Kuzey Anadolu’nun orta kısmındadır. daha fazla bilgi

Kastamonu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kastamonu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kastamonu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kastamonu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.3897, Boylam: 33.7811

Statik haritalar

Kastamonu ilçe haritaları

Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekanı, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya

Kastamonu uydu görüntüsü

Kastamonu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kastamonu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kastamonu uydudan görüntüsü

Kastamonu konumu

Kastamonu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kastamonu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

murat_33: ben de yakında kastamonuda olacam ve kendimi çok sanlı hissediyorum böylesine güzel bi şehirde okuyacam diye iyiki kastamonu çıkmış. - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
sinan: herkese selamlar, öncelikle KASTAMONU anlatılmaz yaşanır diyorum. orman,deniz,lezzet,tarih hepsi bir arada mevcut. lakin hızla artan sanayileşmeden nasibini almayan nadir memleketlerimizde ve olmasında fabrikaya, sanayi atığına, akarsularımızın özelleştirimesine hayır diyoruz. birde yukarıdaki yorumlarda kuzeybatı 67 rumuzyla yazan kişiye sadece şunu söylüyorum çekemiyorsan anten taktır. - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
zafer: kastamonu çok özel bi yer evet tabii her yörenin kendina has özellikleri var ben bi kastamonu lu olarak gurur duyuyorum kısacası her böge özel Türkiyemiz özel arkadaşlar - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
hunt: arkadaşlar kst taşköprü yazları başka ama kışları avlanmakiçin idealdir avcıdoslaranlar yokböyle bir memleketdiyorum okadar
 • - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
  lazoğlu: istanbul maltepeden kastamonuya selamlar - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
  komple: sana canım feda kastamonunum - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
  sefa: kastamonu dogasıyla harika en guzel yeri çatalzeytin yazın gidin kesin supeerrr denızı harıka festival da ole - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
  RUMUZ: ATALARIMIZIN KANIYLA SULANAN BU VATANIN BİR KARIŞ TOPRAĞINDAN VAZGEÇENLER. GİDİN AMERİKA SİZİ BEKLER. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
  BÜŞRA: KASTAMONU SÜPER - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
  lazoğlu: slm arkadaşlar ben ist maltepeden memleketimiz çook guseldir doğasıyla havasıyla bulunmayacak şehirlerden biridir kuyu kebabı etli ekmeği sarımsağı çekme helvası vs. meşhurdur tam kafa dinlenilecek yerdir dağa çıkıp mangalınızı yaktığınızda oo süper havayı teneffüs ettiğinizde anlayabilirsiniz - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
  Zeki PALABIYIK: Cennet topraklar, yörenin kendine has mükemmel yemekleri;banduması tatarı haluçkası,etliekmeği,biranı,tiridi,kölehamuru,cırığı,bu lezzetleri tatmayana yaşıyor demem, yeşillikleriyle dağlarıyla havasıyla suyuyla gelde tat gelde yaşa bu lezzeti hemşerim hayat kısa... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
  eko: atcemdeyon atameyon depcem deyon depemeyon kastımoni kastımoni dep dep dep - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
  taşlıpınar: kastamonu doganyurt taşlıpınaar köyüne selamlar istanbul maltepeden - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
  mıllıyetcı: arkadaslar slmlar ben dadaylı ergın ıstanbulda yasıyorum bızım vatanımız edırnedenkarsa her yerı ayrı bır guzel ayrımcalık yapmayalım bız bızı bolmeye parcalamaya calısan ınsanların ekmegıne yağ surmeyelım kurdu turku cerkezı lazı ayrımcalık yapmayalım pıropagandalara gelmeyelım bır bayrak altında yasıyoruz canakkalede vatanı cesurca koruyan ve bızlere hedıye eden mıras bırakan atalarımızın kemıklerını sızlatmayalım.herkese selamalr bırde kastamonu kuyu kebabını ve etlı ekmeğini deneyelim damak tadımızdan eksilmeyecek bır lezzet.selalmazlı ergın(kapaklı) - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
  saddam: kastamonuluyuz gururlıyuz - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
  Levent: Arkadas bu kastamou yu bole terbiyesizce savunmaya kalkanlar kastamonulu degildir.Kastamonu insani yerlisi serefiyle yasayan muaalim cocuklaridir.Boyle terbiyesiz konusmalardan ne haz alir nede kabul eder bunlari yazan arkadaslar ancak profakator olabilir baska birsey degil.Kastamonunun kuresinden dadayida ve diger ilcelerine kadar yerdeki topragin rengine bakarsaniz ve ordaki havayi icinize tam cekerseniz beni anlrsiniz saygilar ... - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
  enver: ben enver herkese selam - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
  hulya: be kasamonuluyum ama ıstanbulda dogdum buyudum senelerce hıc gormemıstım 6sene once gıttım hayran kaldım sımdı her yaz gıdıyorum ozellıkle koylerını gezıyorum cocuklarımda cok sevdıler ormanı dogası denızı harıka keske daha once gıdebılseydım - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
  ercan: arkadaşlar hepiniz hepimiz için geçerli bir şey vardır bizim toplumumuz her zaman güzel bakan güzel gören bir toplumdur kastamonu inanılmaz bir tarihi ve gerçekten muhteşem miilliyetci bir halkı vardır bunların içindeki bir kaç kırığı göz ardı etmezssek kastamonu insanını kötülemiş olurum ama yorumlarımızı kişiler şahsına değilde bu güzel ilin doğasına tarine güzelliğine yapalım ben bu şekilde düşünüyorum bu ara bende küreliyim ama adanasından düzcesine bu vatanın her metrekares bizim sevelim çirkinlikleri göstermeden yok edelim güzel yönlerini ortaya çıkaralım. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
  hadilen: ha dilen bi bk yrmz - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.