Kazakistan harita ve uydu görüntüleri

Kazakistan, Orta Asya ve Doğu Avrupa’daki bağımsız devlet. 2.727.300 km2 yüz ölçümü ile (Batı Avrupa'nın yüz ölçümü kadar) dünyanın en büyük dokuzuncu ülkesidir. Müslüman ülkelerin ve Türk devletlerinin yüz ölçümü bakımından en büyüğü, doğal kaynaklar bakımından da en zenginidir. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 383,88 KB)] Kazakistan harita

Resmin boyutları: 691px x 1074px, Dosya boyutu: 393094byte (383,88 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Kazakistan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

KAZAK: Türkiye egemenliği alalı asrı geçti,Kazakistan yeni emeklemeye başladı.Dısardan atıp tutmak kolay herşey vakit gelir düzene girer.Kazakistan çok hızlı gelişiyor.hepinize selam... - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
elif (Türküm): ormanbay arkadaş doğru söylüyor.kazakistan önce kendini kurtarsın.kazak arkadaşlar kazaklar size sylüyorum kurtulun şu rusların etkisinden biraz kendinizi aşın bilimsel olarak eğitim olarak geliştirin kendinizi ya!! çok geridesiniz türkiye ile güzel ilişkiler kurmaya bakın bizde size yardım edelim... - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Ormanbay: Türkçe kardeşler anlayın, biz ise 1 milyar Çin nüfusunun, hayvan millionov.Senlerge kardeşler, Çin ile bordered değil söylemek kolay, Uygurca, ancak bize küçük Kazakistan, Kazakhs, 68 yüzde 16 milyon nüfusun, yardım Kazakhs! Türkçe benim için üzgünüm. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Mustafa Cokay: Alga.turk kardecler.biz birge.bolu kerekpiz.Yasasin buyik Turkistan.Yasasin turkitildes halktardin kardectigi!!! - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
hüseyiğn: kazak türkleri doğu türkistan türklerine niçin yardım etmiyor çinlilerden çok mu korku yorsunuz - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
kardelen: berbattı gerçekten - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.