Kazan harita ve uydu görüntüleri

Kazan Yemek pişirmeye veya su kaynatmaya yarayan büyük ve derin kap. Buhar makinalarında, kalorifer tesisatında suyun kaynatıldığı çok büyük kaplara da kazan denilmektedir.Madenlerin alet yapımında kullanılmasından sonra, çeşitli tip ve büyüklükte kazanlar yapılarak insanlar bunlardan istifade etmişlerdir. Özellikle Osmanlılar zamanında saraylarda, konaklarda, imarethanelerde, hastanelerde, yemekler kazanlarla kaynardı. Ayrıca Anadolu’daki düğünlerde ocaklar çatılır, üzerindeki büyük daha fazla bilgi

Kazan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Tataristan » Kazan haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kazan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kazan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 55.7965, Boylam: 49.1082

Kazan uydu görüntüsü

Kazan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kazan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kazan uydudan görüntüsü

Kazan konumu

Kazan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kazan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kaçak: kazan gerçekten cennet bi şehir ben orda 1 ay kaldım dünyada böyle biyer yok dünyanın merkezi gibi bi yer - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Ahmet kozan: Ben kazanda 4 yıl kaldı gayet güzel şehir ve rusyanin en güvenli şehri diye bilirim sen akıllı oldugun sürece kimse sana dokunmaz sadece tatarlara inanmayın sorunyok tabiki hepsidegil kazan tataristanın başkentidir ve 2012 ünüversite olimpiyat ları burada yapılak - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Ahmet kozan: Ben kazanda 4 yıl kaldı gayet güzel şehir ve rusyanin en güvenli şehri diye bilirim sen akıllı oldugun sürece kimse sana dokunmaz sadece tatarlara inanmayın sorunyok tabiki hepsidegil kazan tataristanın başkentidir ve 2012 ünüversite olimpiyat ları burada yapılak - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
sen: bence guzel bır sehır ben 3ay kaldım iş için bıraz tehlıkelı ama sadece - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Banu Şahin: kazan Rusya da bir şehirdir. Örneğin Maxim Gorki çocukluğunu orada geçirmiştir. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
ibrahim murat: KArdeşim bu neredeki kazan Ankaradaki kazan ilçesi değil - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.