Keşan harita ve uydu görüntüleri

Keşan Edirne'nin bir ilçesi. Keşan ilçesi M.Ö. 30. yy'dan itibaren Luvi ve Trak Türkleriyle başlayan bir geçmişe sahiptir. Yöre daha sonraları eski Yunan, Pers, Makedonya ve Bizans yönetimlerinde kalmış, 14.yüzyılın ikinci yarısında Osmanlı hakimiyetine girmiştir. daha fazla bilgi

Keşan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Edirne » Keşan haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Keşan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Keşan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8582, Boylam: 26.6302

Keşan ilçesi belde ve köyleri

Akçeşme , Akhoca , Altıntaş , Bahçeköy , Barağı , Beyköy , Boztepe , Büyükdoğanca , Çelebi , Çeltik , Çobançeşmesi , Danişment , Dişbudak , Erikli , Gökçetepe , Gündüzler , İzzetiye , Kadıköy , Karacaali , Karahisar , Karasatı , Karlı , Kılıçköy , Kızkapan , Koruklu , Kozköy , Küçükdoğanca , Lalacık , Mahmutköy , Maltepe , Mercan , Orhaniye , Pırnar , Sazlıdere , Seydiköy , Siğilli , Suluca , Şabanmera , Şükrüköy , Türkmen , Yaylaköy , Yeniceçiftlik , Yerlisu , Yeşilköy

Keşan uydu görüntüsü

Keşan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Keşan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Keşan uydudan görüntüsü

Keşan konumu

Keşan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Keşan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

özge: keşanlayım bendebir gurbetçiyim yanianlıycanız keşan hasretiçekiyorum orasınıçokseviyorum çokgüzelbiryer adıbilegüzel keşan - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
m.göknar: bu kadar saçma bir yorumu ancak bir chp li yapardı sanırım avrupalı dediginiz insanlar yani chp liler akp avrupa birligi diyince ne avrupa birligi dedigi zamanları ne çabuk unuttunuz boş konuşmaktan üzerinize tanımıyorum. - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
KEŞANLI: SAROZ KÖRFEZİNİ MUTLAKA HERKES GÖRMELİ TAM BİR CENNET KÖŞESİ... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
KEŞANLI: KEŞANLI HEMŞERİLERİMİZİ ANLAMAK ÇOK ZOR NE BULUYORLAR BU CHP DE DOĞRUSU BEN ANLAMIŞ DEĞİLİM BU KAFADA GİTMEYE DEVAM ETSİNLER GENÇLERİMİZDE İŞ KALMAYA MAHKUM OLSUNLAR GERÇEEKTEN ÇOK YAZIK KEŞANIMIZA... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
mehmet oğuz: keşanlı hemşehrilerimi CHP''den belediye başkanı seçtikleri için hepsini kutluyorum. Avrupalı olduğumuzu bir kere daha göstermişlerdir - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ersan: Keşan ve trakyanın en büyük eğlence sitesi http://www.kesanportal.com - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Erkan/Erikli: Merhaba, bende Kesanliyim ve gurbetteyim... buradan tüm Kesanlilari selamliyorum.. ayrica bu secimlerde yine CHP yi sectiginiz icin sizi kiniyorum... Malesef takim tutar gibi Parti tutuyorsunuz.. Kesanin Belediye baskanini hapise atmadilarmi??? O üc kahitcinin CHP li oldugunu bilmiyormuydunuz??? Insan bu kadar da vurdum duymaz olup Kesani hortumlayanlari yine secermi??? Ondan sonra Kriz var diye dizinize vuruyorsunuz... Kesanin dahada gelismesini isteyen CHP ye oyunu vermezdi. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
salim: merhaba keşanlı hemşehrilerim keşanımızda yeni bir portal sizler için aktif ettik ve hazırladık. www.kesanilan.net artık bu krize rağmen tüm ilan ve reklamlarınız ücretsiz - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
keşo: gelin görün çok güzel bir yer keşan - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.