Keles harita ve uydu görüntüleri

Bursa iline bağlı bir ilçe Yüzölçümü 684 kilometrekare, nüfusu 18.966 dır. İlçe yüzeyi, sık sık ormanlarla... daha fazla bilgi

Keles harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bursa » Keles haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Keles haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Keles haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9125, Boylam: 29.2361

Keles ilçesi belde ve köyleri

Akçapınar , Akçapınar , Alpagut , Alpagut , Avdan , Avdan , Baraklı , Baraklı , Basak , Basak , Belenören , Belenören , Bıyıklıalanı , Bıyıklıalanı , Çayören , Çayören , Dağdemirciler , Dağdemirciler , Dağdibi , Dağdibi , Davutlar , Davutlar , Dedeler , Dedeler , Delice , Delice , Denizler , Denizler , Domalı , Domalı , Durak , Durak , Düvenli , Düvenli , Epçeler , Epçeler , Gelemiş , Gelemiş , Gököz , Gököz , Harmanalanı , Harmanalanı , Harmancıkdemirci , Harmancıkdemirci , Haydarköy , Haydarköy , Issızören , Issızören , Karaardıç , Karaardıç , Kemaliye , Kemaliye , Kıranışıklar , Kıranışıklar , Kocakovacık , Kocakovacık , Kozbudaklar , Kozbudaklar , Menteşe , Menteşe , Pınarcık , Pınarcık , Sorgun , Sorgun , Uzunöz , Uzunöz , Yağcılar , Yağcılar , Yazıbaşı , Yazıbaşı , Yunuslar , Yunuslar

Keles uydu görüntüsü

Keles ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Keles haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Keles uydudan görüntüsü

Keles konumu

Keles konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Keles) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.