Davutlar (Keles) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Davutlar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Davutlar, Türkiye topraklarında Bursa ilinin Keles ilçesine bağlı bir köydür. Davutlar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bursa » Keles » Davutlar köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Davutlar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Davutlar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.8167, Boylam: 29.2781

Keles ilçesi belde ve köyleri

Akçapınar , Akçapınar , Alpagut , Alpagut , Avdan , Avdan , Baraklı , Baraklı , Basak , Basak , Belenören , Belenören , Bıyıklıalanı , Bıyıklıalanı , Çayören , Çayören , Dağdemirciler , Dağdemirciler , Dağdibi , Dağdibi , Davutlar , Davutlar , Dedeler , Dedeler , Delice , Delice , Denizler , Denizler , Domalı , Domalı , Durak , Durak , Düvenli , Düvenli , Epçeler , Epçeler , Gelemiş , Gelemiş , Gököz , Gököz , Harmanalanı , Harmanalanı , Harmancıkdemirci , Harmancıkdemirci , Haydarköy , Haydarköy , Issızören , Issızören , Karaardıç , Karaardıç , Kemaliye , Kemaliye , Kıranışıklar , Kıranışıklar , Kocakovacık , Kocakovacık , Kozbudaklar , Kozbudaklar , Menteşe , Menteşe , Pınarcık , Pınarcık , Sorgun , Sorgun , Uzunöz , Uzunöz , Yağcılar , Yağcılar , Yazıbaşı , Yazıbaşı , Yunuslar , Yunuslar

Davutlar uydu görüntüsü

Davutlar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Davutlar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Davutlar uydudan görüntüsü

Davutlar konumu

Davutlar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Davutlar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.