Kelkit harita ve uydu görüntüleri

Gümüşhane iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.926 kilometrekare, nüfusu 50.578 dir. İlçenin yüzeyi çoklukla hafif meyilli dalgalı sırtlardan ibarettir. Halkın başlıca geçim kaynağı tarla ürünleri ve... daha fazla bilgi

Kelkit harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Gümüşhane » Kelkit haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kelkit haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kelkit haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.1284, Boylam: 39.4379

Kelkit ilçesi belde ve köyleri

Ağılköy , Ağlık , Akdağ , Aksöğüt , Alaçat , Aşağıözlüce , Aşut , Aydoğdu , Azizköy , Babakonağı , Balıklı , Balkaya , Başpınar , Belenli , Beşdeğirmen , Bezendi , Bindal , Bulak , Cemalli , Çağlar , Çakırlar , Çambaşı , Çamurköy , Çimenli , Çömlecik , Dayısı , Deliller , Deredolu, Dereyüzü , Devekorusu , Doğanca , Doğankayak , Dölek , Elmelik , Eskikadı , Eskiyol , Eymür , Gerdekhisar , Güdül , Güllüce , Gültepe , Gümüşgöze, GÜnbatur , Güneyçevirme , Gürleyik , Güzyurdu , Karacaören , Karaçayır , Karşıyaka , Kaş, Kazapınar , Kılıçlı , Kılıştaşı , Kınalıtaş , Kızılca , Koşluk , Kozoğlu , Kömürköy , Köycük , Obalar , Oğuzköy , Öbektaş, Öğütlü , Örenbel , Özen , Sadak , Salördek , Sarışeyh , Söğütlü, Sökmen , Sütveren , Şenköy , Tütenli , Uzunkol , Ünlüpınar, Yarbaşı , Yenice , Yeniköy , Yeniyol , Yeşilova , Yeşilyurt , Yolçatı , Yukarıözlüce

Kelkit uydu görüntüsü

Kelkit ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kelkit haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kelkit uydudan görüntüsü

Kelkit konumu

Kelkit konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kelkit) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.