Kemaliye harita ve uydu görüntüleri

Kemaliye ilçesi. Erzincan'a bağlıdır. Eski ismi Eğin'dir. daha fazla bilgi

Kemaliye harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Erzincan » Kemaliye haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kemaliye haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kemaliye haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.2604, Boylam: 38.4967

Kemaliye ilçesi belde ve köyleri

Adak , Ağılköy , Akçalı , Aksöğüt , Apçağa , Armağan , Aslanoba , Aşağıumutlu , Avcı , Balkırı , Başarı , Başbağlar , Başpınar , Boylu , Buğdaypınar , Çakırtaş , Çaldere , Çanakçı , Çat köyü , Çitköy , Dallıca , Demirköy , Dilli , Dolunay , Dutluca , Efeler , Ergü , Esence , Esertepe , Gözaydın , Güldibi , Gümüşçeşme , Günyolu , Harmankaya , Kabataş , Karakoçlu , Karapınar , Kavacık , Kekikpınar , Kışlacık , Kocaçimen , Kozlupınar , Kuşak , Kutluca , Ocak , Salihli , Sandık , Sırakonak , Subaşı , Şahinler , Topkapı , Toybelen , Tuğlu , Yakaköy , Yayladamı , Yazmakaya , Yeşilyamaç , Yeşilyayla , Yeşilyurt , Yıldızlı , Yukarıumutlu , Yuva

Kemaliye uydu görüntüsü

Kemaliye ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kemaliye haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kemaliye uydudan görüntüsü

Kemaliye konumu

Kemaliye konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kemaliye) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Grup Admin - kemaliy: Sayın turkcebilgi.com sitesi yetkilileri harita bölümünde Kemaliye bölümü Trabzonun bir köyü iken alta kemaliye''nin köyleri bölümündeki köy isimleri ise Erzincan Kemaliye (Eğin) ilçesine bağlı köylerin isimleri yazılı bu yanlışlıgın tarafınızdan düzeltilmesini rica ederim.

  • Sn. Ziyaretçi;

    Harita bölümündeki eksikliği bildirmeniz ve yapıcı eleştirinizden dolayı teşekkür ederiz. Bir sonraki gözden geçirme ve düzeltme çalışmaları sırasında bildirdiğiniz hatalar düzeltilecektir.

    Teşekkürler

    TürkçeBilgi.com - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.