Kemalpaşa harita ve uydu görüntüleri

Kemalpaşa: 1990 sayımına göre toplam nüfûsu 56.075 olup, 16.354’ü ilçe merkezinde, 39. daha fazla bilgi

Kemalpaşa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Kemalpaşa haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kemalpaşa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kemalpaşa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.4359, Boylam: 27.2619

Kemalpaşa ilçesi belde ve köyleri

Akalan , Ansızca , Armutlu , Aşağıkızılca , Bağyurdu , Bayramlı , Beşpınar , Cumalı , Çambel , Çınarköy , Çınılıköy , Damlacık , Dereköy , Gökçeyurt , Gökyaka , Halilbeyli , Hamzababa , Kamberler , Kızılüzüm , Kurudere , Kuyucak , Ovacık , Ören , Örnekköy , Sarıçalı , Sarılar , Sinancılar , Sütçüler , Ulucak , Vişneli , Yenikurudere , Yenmiş , Yeşilköy , Yeşilyurt , Yiğitler , Yukarıkızılca , Zeamet

Kemalpaşa uydu görüntüsü

Kemalpaşa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kemalpaşa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kemalpaşa uydudan görüntüsü

Kemalpaşa konumu

Kemalpaşa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kemalpaşa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: bu işaretli yer pınarbaşı kemalpaşa değil - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
sibel: selamün aleyküm 2006 mezunuyum okuluma 3senedır ugramıyorum kemalpasa imam hatıp lısesını ve ögretmenlerimi cok özledim şimdi okumakta olan ögrencılerımızın Allah yar ve yardımcıları olsun - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
vestel: merhaba mahalemizdende yolar çook kötü - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.