Ulucak (Kemalpaşa) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ulucak harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Ulucak, Türkiye topraklarında İzmir ilinin Kemalpaşa ilçesine bağlı bir köydür. Ulucak yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » İzmir » Kemalpaşa » Ulucak köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ulucak haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ulucak haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.4807, Boylam: 27.3579

Kemalpaşa ilçesi belde ve köyleri

Akalan , Ansızca , Armutlu , Aşağıkızılca , Bağyurdu , Bayramlı , Beşpınar , Cumalı , Çambel , Çınarköy , Çınılıköy , Damlacık , Dereköy , Gökçeyurt , Gökyaka , Halilbeyli , Hamzababa , Kamberler , Kızılüzüm , Kurudere , Kuyucak , Ovacık , Ören , Örnekköy , Sarıçalı , Sarılar , Sinancılar , Sütçüler , Ulucak , Vişneli , Yenikurudere , Yenmiş , Yeşilköy , Yeşilyurt , Yiğitler , Yukarıkızılca , Zeamet

Ulucak uydu görüntüsü

Ulucak ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ulucak haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ulucak uydudan görüntüsü

Ulucak konumu

Ulucak konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ulucak) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.