Tekirova (Kemer) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Tekirova harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Tekirova, Türkiye topraklarında Antalya ilinin Kemer ilçesine bağlı bir beldedir. Tekirova yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Tekirova hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Antalya » Kemer » Tekirova beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Tekirova haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Tekirova haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.5018, Boylam: 30.5264

Kemer ilçesi belde ve köyleri

Akçaören , Akören , Beldibi, Belenli , Beycik , Çamyuva, Elmacık , Göynük, Kayı , Kuzdere , Ovacık , Pınarbaşı , Tekirova , Tekirova, Ulupınar , Yakalar

Tekirova uydu görüntüsü

Tekirova ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Tekirova haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tekirova uydudan görüntüsü

Tekirova konumu

Tekirova konumu 1



Yorumlar - Lütfen konu (Tekirova) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.