Cankurtaran (Keskin) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Cankurtaran harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Cankurtaran, Türkiye topraklarında Kırıkkale ilinin Keskin ilçesine bağlı bir köydür. Cankurtaran yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kırıkkale » Keskin » Cankurtaran köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Cankurtaran haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Cankurtaran haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.7185, Boylam: 33.5283

Keskin ilçesi belde ve köyleri

Armutlu , Aşağışeyh , Barak , Barakobası , Beşler , Büyükceceli , Cabatobası , Cankurtaran , Cebrailli , Ceritkale , Ceritmuminli, Ceritobası , Cinali , Çalış , Çamurbatmaz , Çipideresi , Dağsolaklısı , Danacıobası , Efendiköy , Eminefendi , Eroğlu , Esatmüminli , Eskialibudak , Gazibeyli , Göçbeyli , Göktaş , Gülkonak , Hacıaliobası , Hacıömersolaklısı , Haydardede , İnziloğlu , Kaçakköy , Karafakılı , Kasımağa , Kavlak , Kavurgalı , Kayalaksolaklısı , Kevenli , Konur, Konurhacıobası , Köprü, Kurşunkaya , Kuzugüdenli , Müsellim , Olunlu , Ortasöken , Polatyurdu , Seyifli , Takazlı , Turhanlı , Üçevler , Üçkuyu , Yenialibudak , Yeniyapan , Yoncalı

Cankurtaran uydu görüntüsü

Cankurtaran ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Cankurtaran haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Cankurtaran uydudan görüntüsü

Cankurtaran konumu

Cankurtaran konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Cankurtaran) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.