Kestel harita ve uydu görüntüleri

Kestel ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Kestel harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bursa » Kestel haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kestel haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kestel haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.5077, Boylam: 32.0786

Kestel ilçesi belde ve köyleri

Ağlaşan , Ağlaşan , Aksu , Aksu , Alaçam , Alaçam , Babasultan , Babasultan , Barafakı , Barafakı , Burhaniye , Burhaniye , Çataltepe , Çataltepe , Derekızık , Derekızık , Dudaklı , Dudaklı , Erdoğan , Erdoğan , Gölbaşı , Gölbaşı , Gölcük , Gölcük , Gözede , Gözede , Kayacık , Kayacık , Kozluören , Kozluören , Lütfiye , Lütfiye , Narlıdere , Narlıdere , Nuzhetiye , Nuzhetiye , Orhaniye , Orhaniye , Osmaniye , Osmaniye , Saitabat , Saitabat , Sayfiye , Sayfiye , Serme , Serme , Seymen , Seymen , Soğuksu , Soğuksu , Şevketiye , Şevketiye , Şükraniye , Şükraniye , Turanköy , Turanköy , Ümitalanı , Ümitalanı , Yağmurlu , Yağmurlu

Kestel uydu görüntüsü

Kestel ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kestel haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kestel uydudan görüntüsü

Kestel konumu

Kestel konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kestel) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

enver: ayten halil oğlu mahallesi nerde kardeşim - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
mühendis: haritayı kopyalayamıyoruz yardımcı olabilirmisiniz

---------

Editör;

Klavyenizin "Print Screen Sysrq" tuşuna basın ardından görsel düzenleyici bir program(Paint, Photoshop vb. ) 'a gelerek; "Ctrl+V" diyerek yapştır komutu verin. Görüntü ekrana gelecektir. - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.