Saitabat (Kestel) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Saitabat harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Saitabat, Türkiye topraklarında Bursa ilinin Kestel ilçesine bağlı bir köydür. Saitabat yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bursa » Kestel » Saitabat köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Saitabat haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Saitabat haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.1500, Boylam: 29.2361

Kestel ilçesi belde ve köyleri

Ağlaşan , Ağlaşan , Aksu , Aksu , Alaçam , Alaçam , Babasultan , Babasultan , Barafakı , Barafakı , Burhaniye , Burhaniye , Çataltepe , Çataltepe , Derekızık , Derekızık , Dudaklı , Dudaklı , Erdoğan , Erdoğan , Gölbaşı , Gölbaşı , Gölcük , Gölcük , Gözede , Gözede , Kayacık , Kayacık , Kozluören , Kozluören , Lütfiye , Lütfiye , Narlıdere , Narlıdere , Nuzhetiye , Nuzhetiye , Orhaniye , Orhaniye , Osmaniye , Osmaniye , Saitabat , Saitabat , Sayfiye , Sayfiye , Serme , Serme , Seymen , Seymen , Soğuksu , Soğuksu , Şevketiye , Şevketiye , Şükraniye , Şükraniye , Turanköy , Turanköy , Ümitalanı , Ümitalanı , Yağmurlu , Yağmurlu

Saitabat uydu görüntüsü

Saitabat ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Saitabat haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Saitabat uydudan görüntüsü

Saitabat konumu

Saitabat konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Saitabat) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ADOGANSOY@HOTMAİL.CO: EŞİM İNGİLİZCE EMEKLİ ÖÖĞRETMENİ OLUP BİR TV DE SİZ AYDIN KÖY KADINLARININ ÇALIKUŞU MİSALİ ÜRETKEN VE VERİMLİLİĞİNİ GÖRDÜ.SİZİ ARADI.BAŞKANINIZDAN SÖZ ALIP BU YAZ KÖYÜNÜZDEKİ İNG KURSUNA KATILMAK İSTEDİ.ÖĞRETMENLİK İÇİN.SN BAŞKAN HNF BU DİLEĞİ DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ.ÖĞRETMENEVİNİN ÜYESİDİR.İLCE MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞEREK YATILI KONUSUNU AŞARIM.İNG.YAZ PRG.İÇİN 15 AR GÜN PERYODLU İLK.BASİT.ORTA PERİYODLU 3 DÖNEM ÜCRETSİZ İNG.KURS VEREBİLİR.BU KONU HALKEĞİTİM MRK.EĞT.NİTELİĞİNDE ELE ALINARAK SERTİFİKA VERİLEBİLİR.GİRİŞİMCİ CESARETİNİZİ TEBRİK EDERİM.SİZE AİT GOOGLE HESBI OLUŞTURDUM İKİ ADRESİNİZ VAR (İNG.TERS OKUNUR)ABATSAİD@GMAİL.COM VE SAİDABAT@GMAİL.COM BENİM ADRSİM ADOGANSOY@HOTMAİL.COM SELAM VE HÜRMETLERİMLE. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
cayiralan: saitabat iyidir - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.