Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi (Adres: Çetin Emeç Bulvari No:61 Öveçler/Ankara Telefon: 3124276747 Çankaya ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Çankaya » Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.8945, Boylam: 32.8265

Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi uydu görüntüsü

Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi  uydudan görüntüsü

Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi konumu

Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

poırepte: okulun sitesine erişim engellenmiş sayfa görüntülenemiyor - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
şirin: selam ben bitlis hizan ilçesinden şirin karabaş gönül köprüsü gezi projesinde emeyi olan kirami alemdar oğlu lisesinin müdür öğretmen ve öğrencilerine teşekürler (agorlu_sirin_154@hotmail.com) - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
hikmet: selam ben bitlis hizandan hikmet imen gezi projesinde katkısı olan kirami refia alemdar oğlu lisesinin müdürün,öğretmenlerine ve tüm öğrencilerine çok teşekkür ederim (hikmet_sair@hotmail.com) - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.