Kocasinan harita ve uydu görüntüleri

Kayseri İlinin hem nüfus hem yüzölçümü bakımından en büyük ilçesi Kocasinan ilçesidir. İlçe 07.12.1988 tarihinde 3508 Sayılı Kanun ile il merkezinden ayrılıp, ilçe olarak teşekkül etmiştir. İlçe Kaymakamının ilk defa 11.09.1989 tarihinde göreve başlaması ile ilçe fiilen faaliyete geçmiştir. daha fazla bilgi

Kocasinan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kayseri » Kocasinan haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kocasinan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kocasinan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.8898, Boylam: 35.3771

Kocasinan ilçesi belde ve köyleri

Akçatepe , Akın , Alagöz , Amarat, Bayramhacı , Beydeğirmeni , Boğazköprü , Boyacı , Buğdaylı , Çavuşağa , Çevril , Dadağı , Doruklu , Düver, Ebiç, Elmalı , Emmiler , Erkilet, Eskiömerler , Eyim , Gömeç , Güneşli, Hasanarpa , Hasancı , Hırkaköy , Himmetdede, Hollahacı , Höbek , Kalkancık , Karahüyük , Karakimse , Kaşköy , Kemerköy , Kızık , Kuşcağız , Kuşçu, Mahzemin, Molu , Obruk , Oymaağaç , Salur , Saraycık , Taşhan , Vatan , Yazır , Yemliha, Yukarıhasınlı , Yuvalı , Yüreğil

Kocasinan uydu görüntüsü

Kocasinan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kocasinan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kocasinan uydudan görüntüsü

Kocasinan konumu

Kocasinan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kocasinan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.