Molu (Kocasinan) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Molu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Molu, Türkiye topraklarında Kayseri ilinin Kocasinan ilçesine bağlı bir köydür. Molu yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kayseri » Kocasinan » Molu köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Molu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Molu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.8016, Boylam: 35.3703

Kocasinan ilçesi belde ve köyleri

Akçatepe , Akın , Alagöz , Amarat, Bayramhacı , Beydeğirmeni , Boğazköprü , Boyacı , Buğdaylı , Çavuşağa , Çevril , Dadağı , Doruklu , Düver, Ebiç, Elmalı , Emmiler , Erkilet, Eskiömerler , Eyim , Gömeç , Güneşli, Hasanarpa , Hasancı , Hırkaköy , Himmetdede, Hollahacı , Höbek , Kalkancık , Karahüyük , Karakimse , Kaşköy , Kemerköy , Kızık , Kuşcağız , Kuşçu, Mahzemin, Molu , Obruk , Oymaağaç , Salur , Saraycık , Taşhan , Vatan , Yazır , Yemliha, Yukarıhasınlı , Yuvalı , Yüreğil

Molu uydu görüntüsü

Molu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Molu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Molu uydudan görüntüsü

Molu konumu

Molu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Molu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

molulu: Molu Köyü Kayserinin en eski yerleşim yerlerinden biridir.Kayserinin ünlü iş adamlarından Arif Molu da buralıdır.Molu Köyü''nde Mimar Sinan yapımı bir cami,yine o döneme ait bir hamam ve çok eski dönemlere ait yerleşim yerleri mevcuttur. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.