Konya harita ve uydu görüntüleri

Konya Yüzölçümü bakımından Türkiye�nin en büyük ili. Konya, büyük kısmı İç Anadolu bölgesinde, küçük bir kısmı Akdeniz bölgesinde olup; Orta Anadolu Yaylası üzerinde Ankara, Niğde, Aksaray, İçel, Antalya, Isparta, Afyonkarahisar, Eskişehir ve Karaman ile çevrilidir. 36°22' ve 39°08' kuzey paralelleri ile 31°14' ve 34°05' doğu meridyenleri arasında yer alır. daha fazla bilgi

Konya harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Konya haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Konya haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Konya haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.8734, Boylam: 32.4927

Statik haritalar

Konya ilçe haritaları

Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak

Konya uydu görüntüsü

Konya ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Konya haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Konya uydudan görüntüsü

Konya konumu

Konya konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Konya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

emekli.: uydu görüntüleri sık sık güncellenirse daha yararlı olacağı kanaatindeyim, yinede emeği geçenlere teşekkürler. - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
minare: ben konyaya başka bir yerden dönüşte geçerken mevlanaya uğramıştım orda dolaşırken baya bi iç tarafta karşıdan iki adet birbirine yakın duran minare gördüm. o kadar muhteşem bir işcilik eseriydiki anlatamam .orayı görmeyi çok istedim fakat zamanımız yoktu.o minareler hangi camiye ait olduğunu ve o caminin nerede ve ne durumda olduğunu çok merak ediyorum - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
sevdamsın konya: Konya Türkiye ye Allah'ın bir rahmeti, bir hediyesi sanki. Yaşadığım en güzel, en huzurlu memleket. Onu çok seviyorum ve çoooook özledim - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
DİYARBAKIR_ILGIN: konyanın ılgın ilçesine selamlar konyanın görülmeye deyer ilçelerinden biri tüm diyarbakırlılara cano - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Misafir: konya harika bir yer içinde birçok güzellikleri barındırıyo ve bu güzelliklerden biri de abit... eskişehirden abitime sesleniyorum seni çok sewiyorummmm - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
melih: türkiyenin başkenti konya - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
serkan: konya selçuk üniversitesinde okuyacak tüm öğrencilere başarılar - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
bora: konya trizm ve yaşam şehri - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
ksbr49: yazan ramazan sarayönü boyalı köyü 18 08 09 tarih konya türkiyenin gelişmiş illerden bir il dir selamlar - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
can_kanka: bu sayfayı hazırlayan arkadaşa tşk gez dünyayıgör konyayı dıe boşun aölenmemiş konyada mütevazi bir şekilde yaşamak isteyenlere süper bır yer varmı konya gıbısı turkıydekı? - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
hasan: ben içeriçumradan hasan hüseyin dalıcı bu siteye teşekürler ama benim kasabam içeriçumra yok - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
deniz: niye bozkır ilçesinin haritada yeri yok??? - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
cihanbeyli bulduk ka: burdan cihanbeyli bulduk kasabasina selamlar - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Lemesy: evli günde 8 saat çalışan bi adam için çok ideal bi şehirdir. Gençler ve eğlence arayan insanlar için sıkıcıdır. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
kadir: hiç bir işe yaranmaz ama meram ve bayanları of of - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.