Konya Havaalanı harita ve uydu görüntüleri

Konya Havaalanı (IATA: KYA,ICAO:LTAN) Konya ili sınırları içerisinde yer alan sivil-askeri kategoride bir havaalanıdır.2000 yılında sivil hava trafiğine açılmıştır.Selçuklu ilçesi sınırlar içinde bulunan ve 141,000 m²'lik alan üzerine kurulu olan Konya Havaalanı, DHMİ ile THK ortak yönetimindedir. daha fazla bilgi

Konya Havaalanı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Konya Havaalanı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Konya Havaalanı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Konya Havaalanı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.9760, Boylam: 32.5613

Konya Havaalanı uydu görüntüsü

Konya Havaalanı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Konya Havaalanı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Konya Havaalanı uydudan görüntüsü

Konya Havaalanı konumu

Konya Havaalanı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Konya Havaalanı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

İHSAN SEKMAN: avrupa ülkelerinde konyalı binlerce vatandaşımız çalışmaktadır ve senenin bir kaç ayında direk uçak seferleri yapılmaktadır bizler istiyoruzki on iki ay uçak seferleri direk çalışsın aktarmalı geldiğimizde çok zorluklarla karşılaşıyoruz onun için her ay direk uçuş istiyoruz yetgili kişilerden rica ediyoruz saygılarımla İhsan Sekman KARAMAN - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.