Çiftlik (Korgan) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Çiftlik harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Çiftlik, Türkiye topraklarında Ordu ilinin Korgan ilçesine bağlı bir beldedir. Çiftlik yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Çiftlik hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Ordu » Korgan » Çiftlik beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çiftlik haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çiftlik haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8271, Boylam: 37.4030

Korgan ilçesi belde ve köyleri

Aşağıkozpınar , Belalan , Beypınarı , Büyükakçakese , Çamlı, Çayırkent, Çiftlik, Çitlice , Durali , Karakışla , Koççığaz , Soğukpınar , Tatarcık , Tepealan, Tepeköy , Terzili , Yeniköy , Yeşilalan , Yeşildere , Yeşilyurt , Yukarıkozpınar

Çiftlik uydu görüntüsü

Çiftlik ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çiftlik haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çiftlik uydudan görüntüsü

Çiftlik konumu

Çiftlik konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çiftlik) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.