Kayabaşı (Korkuteli) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kayabaşı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kayabaşı, Türkiye topraklarında Antalya ilinin Korkuteli ilçesine bağlı bir köydür. Kayabaşı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Antalya » Korkuteli » Kayabaşı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kayabaşı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kayabaşı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.9741, Boylam: 29.8034

Korkuteli ilçesi belde ve köyleri

Akyar , Avdan , Bahçeyaka , Başpınar , Bayat , Bayatbademleri , Beğiş , Bozova, Büyükköy, Çaykenarı , Çıvgalar , Çomaklı, Çukurca , Dereköy , Esenyurt , Garipçe , Göçerler , Gümüşlü , Güzle , İmecik , İmrahor , Karabayır , Karakuyu , Karataş , Kargalık , Kargın , Kayabaşı , Kemerağzı , Kırkpınar , Kızılaliler , Kızılcadağ , Kozağacı , Köseler , Küçükköy, Küçüklü , Leylekköyü , Mamatlar , Nebiler , Osmankalfalar , Söğütçük , Söğütköy , Sulekler , Taşkesiği , Tatköy , Ulucak , Yakaköy , Yalınlıgediği , Yazır , Yelten, Yeşiloba , Yeşilyayla, Yukarıkaraman

Kayabaşı uydu görüntüsü

Kayabaşı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kayabaşı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kayabaşı uydudan görüntüsü

Kayabaşı konumu

Kayabaşı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kayabaşı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.