Kozağacı (Korkuteli) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kozağacı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kozağacı, Türkiye topraklarında Antalya ilinin Korkuteli ilçesine bağlı bir köydür. Kozağacı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Antalya » Korkuteli » Kozağacı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kozağacı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kozağacı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.9490, Boylam: 29.9136

Korkuteli ilçesi belde ve köyleri

Akyar , Avdan , Bahçeyaka , Başpınar , Bayat , Bayatbademleri , Beğiş , Bozova, Büyükköy, Çaykenarı , Çıvgalar , Çomaklı, Çukurca , Dereköy , Esenyurt , Garipçe , Göçerler , Gümüşlü , Güzle , İmecik , İmrahor , Karabayır , Karakuyu , Karataş , Kargalık , Kargın , Kayabaşı , Kemerağzı , Kırkpınar , Kızılaliler , Kızılcadağ , Kozağacı , Köseler , Küçükköy, Küçüklü , Leylekköyü , Mamatlar , Nebiler , Osmankalfalar , Söğütçük , Söğütköy , Sulekler , Taşkesiği , Tatköy , Ulucak , Yakaköy , Yalınlıgediği , Yazır , Yelten, Yeşiloba , Yeşilyayla, Yukarıkaraman

Kozağacı uydu görüntüsü

Kozağacı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kozağacı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kozağacı uydudan görüntüsü

Kozağacı konumu

Kozağacı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kozağacı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: memleket kokusu o mis gibi dağ taş toprak kokusu gelipte kirletmeyin artık güzelim yaylamızı yeter - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ALİİ: EVET,KOZAĞACI KÖYUNDE ROMALILARDAN KALMA ÇOK ESER MEVCUTTUR,BİLHASSA LAHİT MEZARLAR VE TAŞ İŞLEMELER ÇOKTUR,YAKLAŞIK RAKIM 1600 METRE ANTALYAYA 100 KM DİR AMA TAM BİR YAYLADIR,SUYU SOĞUKTUR AMA İNSANLARI SICAK KANLIDIR,MİSAFİRPERVERDİR,HERKESİ BEKLERİZ . . . - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
İBRAHİM: KOZAĞACI DÜNYANIN EN GÜZEL KÖYLERİNDEN BİRİDİR HERKESİN MUTLAKA AMA MUTLAKA GÖRMESİ GEREKİR.ŞELALESİ GÖLETİ VE DOĞASI İLE BİR NUMARA KÖYDÜR.UNUTMADAN KÖY TAMAMEN TARİH KOKUYOR - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.