Kosova harita ve uydu görüntüleri

Kosova, Güneydoğu Avrupa'da, Sırbistan devleti sınırları içinde kalan ve denize çıkışı olmayan ve Arnavutluk ve Makedonya Cumhuriyetiyle komşu olan, 1999 yılından bu yana fiilen Birleşmiş Milletler idaresinde olan bir bölgedir. 17 Şubat 2008 de tek taraflı olarak bağımsızlığını ilan etmiştir. daha fazla bilgi

Kosova harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kosova haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kosova haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kosova haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 42.6177, Boylam: 20.9124

Statik haritalar

Kosova uydu görüntüsü

Kosova ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kosova haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kosova uydudan görüntüsü

Kosova konumu

Kosova konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kosova) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kosvalı kazım: benim dedem kosova dan gelmişbende oraları merak ediyorum görmek istiyorum kosova hakkında bilgilerinize ihtiyacım var yazarsanız sevinirim teşekkükürler - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
m.b.i: ben kosovalı değilim. şehrimize festival için gelen kosova dans grubundan 2kişiyi evimde ağırladım 1 hafata boyunca onları çok sevdim ve kosovaya gitmek için sabırsızlıkla bekliyorum temmuz ayını... sizi çok seviyorum kardeşlerim - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Erol: btn kosoval halkn kutluyorum sonunda kendi anayasalarna ve bagmszlgna kazandlar TRKYEDEN KOSOVA MAKEDONYA ARNAVUTLUKA SELAMLARIMI SONUYORUM - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
erol: bende kosova gilanlıyım herkezer selamlar livç köyündenim adım erol geylan herkeze selamlar - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
NAZ_1530: SHIPTAR OLMAK GURUR VERİCİ BİŞEY.BABAM DOĞMA KOSOVALI 1656 YILLARI ARASINDA GÖÇ ETMİŞLER,ABİM ASKERLİĞİNİ BOSNADA YAPTI.ORALARI BENDE GÖRMEK İSTİYORUM.KOSOVAYA,BOSNAYA,YOGOSLAVYAYA VE MAKEDONYAYA KUCAK DOLUSU SEVGİLER... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
global arnavut adnan: selamlar , bende KOSOVA cumhuriyetinden göç etmiş bir ailenin ferdiyim KOSOVA CUMHURİYETİNİ KUTLUYORUM ,ARNAVUTLUK ta iş yerim var, tüm türkiyeyi KOSOVA ya davet ediyorum ..ayrıca TURKİYENİN neresinde olursa olsun KOSOVA lılarım maillerini bekliyorum herkese selamlar sevgile .....JAM KRENAR SE JAM SHQİPTAR (ARNAVUT OLDUĞUM İÇİN GURURLUYUM ) SELAMLAR SEVGİLER MAİL ADRESİM asenkardes@gmail.com Adnan ŞENKARDEŞ istanbul .... - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ötükenli: Muhsin Yazıcıoğlu''nun cenazesine Kosovalı dernek ve vakıfların da ilgi göstermesi bizleri ayrıca duygulandırdı.Kendilerine müteşekkürüz. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
muharremvardargmail.: vuçıtırna ile ilgili bilgi edinmek istiyorum - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Spahiç: merhaba,ben Gülşah.Dedem,Kosova Peç''li.1930ların sonunda buraya gelmiş.Bende kosovayı görmek ve Kosova Peç hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olmak ayrıca arnavutça öğrenmek istiyorum. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
melek: benim canım orada görev yapıyor ve ben onu çooooooooooooook özledim - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
melis: merhabalar ben kosovaya 2 arkadaşımın yanına gitmek istiyorum fakat daha once hiç turkıye dişina çıkmadım. lise yenı bitti össye hazırlanıyorum akat ne gereklı ne kadara mal olucak bilmiyorum yardımcı olabilirmisinz bu konu hakkında msn melissa3399@hotmail.com antalyadan - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ötükenli: Evlad-ı Fatihan diyarı Kosova''yı görmeyi çok arzuluyorum. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
menevşe: Taş Köprü mükemmel... - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
emrah: ben gaziantepden emrah benimde sevdigim insan var burda ve birgün buralara gelecegim ne olursa olsun emrah.yakar@hotmail.com - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
SARAYBOSNA GÜLÜ: TÜRKİYEDEN BOSNA KOSOVA ARNAVUTLUK VE MAKEDONYAYA KUCAK DOLUSU SEVGİLERR........ - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
yekta güler: slm bende bir kosova sevdalısıyım bosnaya ve arnavutluğa daha önce gittim . ama kosovayı görmedim inş yakında gideceğim ora bizim ikinci vatanımız taşı toprağı osmanlı kokuyor bize atalarımızın emaneti bizde sAHİP ÇIKACAĞIZ BOSNA KOSOVA ARNAVUTLUK MAKEDONYA VE TÜRKİYE kardeş ülkeler ayrıca çok güzel türkçe konuşuyorlar kosovanın bağımsızlığına çok sevindim inş çok güzel yarınlara yaşasın müslüman kosova - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
ŞİPTORR: KOSOVA HALKINA SAYGILARIMI SEVGİLERİMİ SUNARIM HAK ETTİKLERİ GÜNLERE ÇOK YAKINLAR DEVAMINI DİLERİM BENDE ARNAVUT OLDUĞUMDAN GURUR DUYUYORUM KARPUZLU KÖYÜ BAFRA SAMSUN - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
KOOSVALI: kaan0202@hotmail bende kosovaya gitmek istiyorum çalışmak için - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
misafir: bende kosovaya gitmek istiyorum - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
celal gsşhi: slm ben celal gaşhı kosova peç doğumluyum 18 02 1968 yılında yotuğlavada doğdum bir yaşındayken türkiyeye gelmişiz rahmetli babam rahmetli annem ve iki abim ben geldiğimde 8 aylıkmışım 2. abim beş yaşında en büükabim 10 yaşındaymış tüm sülalem kosocada sadece babam gelmiş kosovanın kortuluşunu tüm kosovalara hayırlara vesile olmasını yüce rabimden dilerim allah hayırlara vesile etsin mehmet akif ersoy kosovalı şüsisalı dır akrabam olduğundan dolayı çok mutluyum ve gururluyum saygılaırımla celal gaşhi - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.