Uyandık (Kovancılar) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Uyandık harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Uyandık, Türkiye topraklarında Elazığ ilinin Kovancılar ilçesine bağlı bir köydür. Uyandık yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Elazığ » Kovancılar » Uyandık köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Uyandık haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Uyandık haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.7985, Boylam: 39.5632

Kovancılar ilçesi belde ve köyleri

Akmezra , Aşağıdeğirmenci , Aşağıkanatlı , Aşağıköse , Aşağımirahmet , Avlağı , Bağgölü , Bayramyazı , Beşpınar , Bilalköy , Çakırkaş, Çatakbaşı , Çaybağı , Çelebi , Çiftlikköy , Değirmentaşı , Demirci , Durmuşlar , Ekinbağı , Ekinözü , Fahribey , Fahribeymezrası , Gedikyurt , Göçmezler , Gökçedal , Gözecik , Gülçatı , Hacımekke , Hacısam , İğdeli , İsamezrası , Kaçar , Kapıaçmaz , Karabük , Karaman , Karasungur , Karıncaköy , Kavakköy , Kayalık , Kolluca , Köprüdere , Kuşağacı , Kuşçuköy , Mağraköy , Muratbağı , Mustafaköy , Nişankaya , Okçular , Osmanağaköy , Payamlı , Salkımlı , Saraybahçe , Sarıbuğday , Soğanlı , Soğukpınar , Sürekli , Şenova , Tabanözü , Taşçanak , Taşören , Tatarköy , Tepebağı , Topağaç , Uyandık , Uzunova , Yarımca, Yazıbaşı , Yenidam , Yeniköy , Yeşildere , Yılbaşı , Yoncalıbayır , Yukarıdemirli , Yukarıkanatlı , Yukarıkazanlar , Yukarımirahmet

Uyandık uydu görüntüsü

Uyandık ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Uyandık haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Uyandık uydudan görüntüsü

Uyandık konumu

Uyandık konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Uyandık) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.