Tosunpınar (Kozluk) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Tosunpınar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Tosunpınar, Türkiye topraklarında Batman ilinin Kozluk ilçesine bağlı bir köydür. Tosunpınar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Batman » Kozluk » Tosunpınar köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Tosunpınar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Tosunpınar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.2327, Boylam: 41.4785

Kozluk ilçesi belde ve köyleri

Akçakışla , Akçalı , Alıçlı , Arıkaya , Armutlu , Aşağıkıratlı , Bekirhan, Beşkonak , Beybağı , Bölükkonak , Çamlıca , Çaygeçit , Çayhan , Çayönü , Çevrecik , Danagöze , Dereköy , Derince , Duygulu , Düvecik , Eskice , Geçitaltı , Güllüce , Gümüşörgü , Gündüzlü , Günyayla , Gürpınar , İnişli , Kaletepe , Kamışlı , Karaoğlak , Karpuzlu , Karşıyaka , Kavakdibi , Kayadibi , Kıratlı , Koçaklı , Kolludere , Konaklı , Kumlupınar , Ortaca , Ortaçay , Oyuktaş , Örensu , Parmakkapı , Pınarhisar , Samanyolu , Seyrantepe , Taşlıdere , Taşlık , Tosunpınar , Tuzlagözü , Ulaşlı , Uzunçayır , Uzunyazı , Uzunyazı , Ünsaldı , Yağmurlu , Yanıkkaya , Yankılı , Yapaklı , Yayalar , Yazılı , Yazpınar , Yedibölük , Yeniçağlar , Yenidoğan , Yenidoğan (Şabe) , Yıldızlı , Ziyaret

Tosunpınar uydu görüntüsü

Tosunpınar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Tosunpınar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tosunpınar uydudan görüntüsü

Tosunpınar konumu

Tosunpınar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Tosunpınar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.