Krasnodar harita ve uydu görüntüleri

Karadeniz kiyisina yakin Rusya Federasyonu'na bağlı kuban eyaleti baskenti. Şehirin içinden geçen Kuban nehri, bir Kafkasya irki olan Çerkeslerin Adige Özerk Cumhuriyeti'ne sınır oluşturmaktadir. Bölgesel olarak Kirim'in doğusunda, Gürcistan'in kuzeyinde ve cecenistan sinirinda yer alir. İklimi yazlari asiri sicak , bahar aylarinda ise yagisli gecmekte olup agir kis sartlari bulunmamaktadir. daha fazla bilgi

Krasnodar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Krasnodar haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Krasnodar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Krasnodar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 45.0421, Boylam: 38.9806

Krasnodar uydu görüntüsü

Krasnodar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Krasnodar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Krasnodar uydudan görüntüsü

Krasnodar konumu

Krasnodar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Krasnodar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

zayka: krasnadar cok guzel yerleşşim yeridir insanları sıcak kanlı mısafır perver kişiler 2 sene ye yakın kaldım omrum olursa yıne gıderın eşimle cocugumla - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.