Kuşadası harita ve uydu görüntüleri

Kuşadası, Aydın iline bağlı bir ilçedir. İl merkezine 71 kilometre uzaklıkta, Ege Bölgesi'nin denizle buluştuğu kıyı şeridinde yer almaktadır. Kuzeyde Selçuk ve Pamucak, güneyde Milli Park'ın bulunduğu Dilek Yarımadası ile sınırlanan ilçe merkezi, İzmir, Efes, Meryemana, Milet, Didim, Pamukkale, Marmaris, Bodrum gibi önemli turistik merkezlerin odağında bulunmaktadır. daha fazla bilgi

Kuşadası harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Aydın » Kuşadası haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kuşadası haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kuşadası haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.8587, Boylam: 27.2594

Kuşadası ilçesi belde ve köyleri

Caferli , Çınarköy , Davutlar , Güzelçamlı , Kirazlı , Soğucak , Yaylaköy , Yeniköy

Kuşadası uydu görüntüsü

Kuşadası ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kuşadası haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kuşadası uydudan görüntüsü

Kuşadası konumu

Kuşadası konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kuşadası) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

adakadısı: kuşadasında belediyenin adı var.ama belediye yok.foseptik sorununu çözmekten aciz belediye,bu güzelim tatil cennetini pis kokular içinde turistlerin beğenisine sunuyor. 18 yıldır bu beldede yaşıyorum.evlerin imar müsaadesini,oturma müsaadesini veren belediye,altyapı denince ortada yok.vergiye gelince al,hizmete gelince toz ol.medya denen kuklada da tık yok. - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
İnanç: Kuşadasında yaşamayı cok istiyorum fakat gelin görünki daha bir günlüğüne tatile bile gidemedim kısmet olursa onuda yerine getirmeyi çok istiyorum umarım en kısa zamanda başarırım - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
jasmin: kuş adasının en güzel yerlerini ve verimli topraklarını yabancılar almış yakında bu güzellikler bizim olmaktan çıkacak - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
jasmin: kuş ddası güzel ama çarpık yapı hakim ve iyi tanıtılmıyor - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
wintalker46: arkadaşlar ben adaland su parkını haritada aradım bulamadım avrupanın en büyük su parkı neden haritada yok anlayabilmiş değilim - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
cool: kuşadası hakikaten türküyenin sayılı güzel yerlerinden biri ama 29 yıldır buradayım iyi bir yönetiçi gelmemiş çünkü tatil beldesine yakışmıyacak bir imar olmuş önerimönce halka gidip onlarla toplantı yapar görüşlerini alırdım meselaönce cevre yolundan başlardımesnafada katkıları talep ederdim buradan para kazanan herkes taşın altına elini sokar - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.