Kuleli İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kuleli İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: FEVZİ ÇAKMAK MAH.YİLDİRİM BEYAZİT CAD.N:3/1 YENİBOSNA Telefon: 2125511027 Faks: 2126530507) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bahçelievler » Kuleli İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kuleli İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kuleli İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9967, Boylam: 28.8345

Kuleli İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Kuleli İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kuleli İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kuleli İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Kuleli İlköğretim Okulu konumu

Kuleli İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kuleli İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

aydın mertek: ana okuluna kayıt yaptırmak için kayıtların ilk açıldığı gün müracat yaptık formumuzu doldurduk çocuğumuzun öglenci olmasını istedik ( okulunuzda öğlen okula giden kardeşi var o yuzden öğlenci olması için ricada bulunduk ) haziran sonu gelmemizi söylendi okul ücreti belli olsun ona göre kayıt yapacağız denildi 05 07 tarihinde okula tekrar uğrayıp kayıt yaptırmak istedik öğlen kontenjanının dolduğu söylendi ve 300tl yatırın kayıtınız sabahçı olarak yaparız denildi bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.ayrıca 300 tl'yi de çok bulduğumu belirtirim. saygılarımla aydın mertek 05333831990 - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.