Kulu harita ve uydu görüntüleri

Konya iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 2.215 kilometrekare, nüfusu 29.389 dur. Yüzeyi yer yer dağlık... daha fazla bilgi

Kulu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Konya » Kulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.0899, Boylam: 33.0712

Kulu ilçesi belde ve köyleri

Acıkuyu , Ağılbaşı , Altılar , Arşıncı , Beşkardeş , Boğazören , Bozan , Burunağıl , Canımana , Celep, Çöpler , Dipdede , Doğutepe , Fevziye , Gökler , Güzelyayla , Hisarköy , Karacadağ, Karacadere , Kırıkkuyu , Kırkpınar, Kozanlı, Kömüşini , Köşker , Sarıyayla , Seyitahmetli , Soğukkuyu , Şerefli , Tavlıören , Tavşancalı, Tuzyaka, Yaraşlı , Yazıçayırı , Yeşilyurt , Zincirlikuyu

Kulu uydu görüntüsü

Kulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kulu uydudan görüntüsü

Kulu konumu

Kulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.